Filmy online — zalukajonline.pl - filmy darmowe bez limitu
logowanierejestracja

Kaliber online
Dwóch najwspanialszych kolegów Vaughn Carter (Jack Lowden) oraz Marcus Trenton (Martin McCann) udają się do odosobnionej wsi w Szkocji na weekendową podróż myśliwską. Nie są przyrządzeni na to, co jest później.
Bezlitosny online
Narkotykowy boss z koreańskiego półświatka odsiaduje wyrok w zamknięciu. Jegomość opanowuje sobie więźniów oraz wartowników. Pewnego dnia do zakładu karnego wchodzi młody mężczyzna, który zaprzyjaźnia się z doświadczonym przestępcą. Po wyjściu na wolność obaj panowie sumują siły i wypełniają rynek narkotykowy w Seulu. Będąc na szczycie syndykatu zbrodni ich dwustronna lojalność zostanie wyniesiona na próbę.
Mississippi we krwi online
Dziewczyny Lucy (Kate Orsini) i Rose (Hani Furstenberg) przyjaźnią się od dzieciństwa. Obie odchowały się na południu stanu Mississippi. Wiele lat później, zwłoki syna Lucy – wspaniałego kompozytora Davida – zostają ujawnione w należącej do Rose galerii sztuki. Chcąc orzeźwić wiekową znajomość oraz ulżyć Lucy w krytycznych chwilach, Rose rozpoczyna współpracę z agentem Mavredesem (Luke Goss), żeby wspólnymi siłami odnaleźć zabójcę Davida. W trakcie dochodzenia oboje poznają nie tylko złe tajniki rezydentów miasteczka, ale również rozpoznają niejasną...
Krawędź online
Beztroski inspektor psiarni Tung planuje pracę, ażeby zmniejszyć zbrodniczy schemat przerzutu oprycha Shinga, choć nie udało mu się go ująć. Kiedy Tung podejmuje gonitwę, spostrzega związek Shinga z triadowym szefem Blackie, który ukrywa się na statku wycieczkowym w kasynie na pełnym morzu. Shing był zaangażowany w rywalizację o władzę w sektorze pierścienia przemytniczego i jest przyduszony ukatrupić własnego przybranego tatę. On zarówno przepuszcza wkład w przemycie złota na Blackie. Ażeby się nadrobić, Shing pojawia się na rejsie, podczas kiedy Tung jest tam,...
Kodeks zabójcy online
Profesjonalny zbój, mistrz w swoim zawodzie, Ripley (Morgan Freeman) pragnie pomocy, ażeby zrealizować ostatni w życiu skok. Jeżeli mu się uda, zapłaci długi zaciągnięte wobec sowieckiej mafii oraz będzie żył w dostatku do końca własnych dni. Wydaje się, że specjalizacja jest z gatunku nierealistycznych – dwa jajka Fabergé, warte po 20 milionów dolarów każde, są strzeżone jak na nieoszacowane materiały przystało. Jednakowoż Ripley ma plan. Na początek przyjmuje do pracy niejakiego Gabriela Martina (Antonio Banderas), początkującego rozbójnika, który ubytek...
14 Cameras online
Czteroosobowa rodzina dzierżawi uroczy domek letniskowy, należność wydaje się zbyt nieduża, ażeby mogła być prawdziwa. Nie wiedzą, iż każdorazowy ich gest badają pochowane kamery właściela.
Juggernaut online
Po długiej nieobecności banita powraca do rodzinnego miasta, myśląc, że śmierć jego matki nie była samobójstwem.
Zagłada online
Niepokojony koszmarami o ofensywy obcych ojciec rodziny musi zmierzyć się ze indywidualną upiorną wizją, gdy istoty pozaziemskie podejmują eksterminować obywateli Ziemi.
Ostrzeżenie online
Genialny matematyk sporządza wzór, który pozwoli przewidzieć następne ataki opryszków. Pożąda uprzedzić drugą ofiarę, nim będzie za późno.
Wyspa psów online
Legenda o dwunastoletnim japońskim synku imieniem Atari, jakiego wychowuje skorumpowany burmistrz sporego miasta Megasaki. Kiedy na sile umyślnego aktu wszystkie psiska domowe wygnane zostają na obszerne wysypisko odpadów, Atari leci na małej machinie powietrznej na „wyspę śmieci”, ażeby wytropić zaufanego lubego czworonoga. Na miejscu gromadzi wokół siebie grupę czworonożnych przyjaciół i wraz z nimi idzie na wielką wyprawę, jaka ustali o losach i przyszłości całej Prefektury.
Małżeństwo na czas określony online
Trzy pary z Vero Beach na Florydzie, będące na przeróżnych czasach prostych związków, stają się motywem filmu o małżeństwie jako starej instytucji, jaka potrzebuje modyfikacji. W życie Alice i Noah (Lake Bell, Ed Helms) wkrada się szarzyzna, kiedy zbliżają się do skraju pierwszej dekady swojego małżeństwa i pozycji ojcostwa. Tymczasem Fanny (Amber Heard), siostra Alice, jest pewna, iż jej naturalne małżeństwo z Zanderem (Wyatt Cenac) jest tropem do spokojnego, rajskiego życia. Jednakowoż Cybil (Mary Steenburgen) oraz Harvey (Paul Reiser), nurtują się jak będzie...
Tysiąc cięć online
Zima 2015 roku. Ranny motocyklista (Tomer Sisley), na którego przebiega pogoń, wyszukuje schronienia w południowo-zachodniej Francji. Osobnik wdał się w wielki spór z handlarzami. Uciekinier dostaje się na farmę familii Petitów i decyduje wziąć ich za niewolników. Ojciec jednego spośród pomordowanych przestępców aranżuje ekspedyturę karną. Jego współpracownik, bezlitosny Tod (Terence Yin), nie cofnie się przed niczym, aby spełnić vendetty.
© 2018 zalukajonline.pl - filmy darmowe bez limitu
Czas generowania strony: 0.51 | Mapa strony